Reshje të dendura shiu, ‘paralizohet’ Tirana! Trafik i rënduar në të gjitha rrugët

8 Nëntor 2023, 09:56

TIRANË- Moti i keq dhe me reshje të dendura shiu ka krijuar bllokim të rrugëve në Tiranë. Siç shihet edhe nga pamjet që sjell Report Tv në bashkëpunim me Lux Taxi, rrugët në kryeqytet janë paralizuar, duke bërë që qytetarët të mbesin në trafik.