Rritja e tarifave dentare? Të ftuara stomatologia Arisa Bidaj dhe gazetarja Ledina Loga

1 Shkurt 2019, 09:28

Rritja e tarifave dentare është diskutuar mëngjesin e sotëm në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv ku gazetarja e ekonomisë Ledina Loga u shpreh se tarifat duhet të jenë të përballueshme për të gjithë qytetarët në të gjithë vendin , ndërsa stomatologia Arisa Bidaj u shpreh se nuk duhet të abuzohet me shëndetin e pacientëve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha