Seksi dhe arbitre në fushë, 3 vajzat rrëfejnë emocionet e fushës mashkullore

29 Mars, 14:17

Tre vajza arbitre futbolli në studion e "Rreze Dielli": Emanuela Rusta, Erinda Kume dhe Egla Pjetrushaj.

Dikur, vetëm meshkujt, ndërsa tashmë historinë e arbitrimit shqiptar në Europë po e shkruajnë edhe femrat. Vajzat arbitre në futboll rrëfejnë për profesionin e tyre dhe sesi e morën vendimin për të veshur uniformën. Çertifikimi nga FIFA, emocionet dhe vështirësitë e të dominuarit në një fushë mashkullore.  

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha