'Shëtitja' makabre e dy kufomave

8 Maj 2019, 13:59

Emisioni Dosja K në Report TV sjell një seri ngjarjesh te renda qe lidhjen me vrasjet ne kufi ne vitet e fundit te regjimit komunist. Ngjarja e pare eshte ajo e dy kusherinjve nga Barbullushi në Shkoder Dodës dhe Gjonit, qe u vrane ne tentative per tu arratisur e me pas ne menyre demonstrative trupat e vrare i shetiten ne gjithe Shkodren dhe fshtrat perreth, te lidhur me tela me gjemba pas spondit te nje kamioni...

Programe të tjera

Shiko të gjitha