'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 1 dhjetor 2022

1 Dhjetor 2022, 08:09

Titujt e gazetave për sot, nga aferat e qeverisë Rama nuk firmos vetë ua lë burgun ministrave te teatri i 6 dhjetorit përballë tragjedisë së primareve me patllake e deri tek Gjermania e ka finale Argjentina asfalton Poloninë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha