'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 28 nëntor 2022

28 Nëntor 2022, 09:23

Titujt e gazetave për sot, nga 28 nëntori i Adem Jasharit te pse Berisha ndezi incidentin në Kuvend e deri tek "mbijeton" Gjermania.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha