'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 5 dhjetor 2022

5 Dhjetor 2022, 08:05

Titujt e gazetave për sot, nga karikatura e primareve të Foltores te matrahul apo rrufjan e deri tek Mbape SMS anglezëve e Holanda sfidon Argjentinën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha