'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 15 nëntor 2022

15 Nëntor 2022, 08:30 | Përditesimi i fundit: 2022-11-15 08:34:24

Titujt e gazetave për sot, nga thellohet skandali i Portit të Durrësit te funeral apo protestë e deri tek Partizani feston në shtëpinë e re e Broja tremb para Italisë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha