'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 28 mars 2023

28 Mars, 09:18

Titujt e gazetave për sot, nga ja të gjitha prapaskenat që fshihen pas sulmit me kallashnikov mbi "Top Channel" te toka e djegur që PD ka lënë në Shkodër, Durrës e Elbasan e deri tek Shqipëria bie me një goditje.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha