'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 8 nëntor 2022

8 Nëntor 2022, 08:17

Titujt e gazetave për sot, nga pse PD e ka të vështirë të nxjerrë një kandidat për kryebashkiak te përse dështuan pedagogët e deri tek Kombëtarja FSHF tenton ish-trajnerin e Milanit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha