'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 16 nëntor 2022

16 Nëntor 2022, 08:38

Titujt e gazetave për sot, nga Sali Berisha kërcënon me "vdekje" gjyqtarët e dosjes së PD tek opozita bashkohet kundër "Portit të Durrësit" e deri tek Ciao Italia këtu të duan më shumë se në Katar.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha