'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 23 nëntor 2022

23 Nëntor 2022, 09:36

Titujt e gazetave për sot, nga diktatori i fundit përballë "demokratëve të parë" te nis shitja e apartamenteve në Portin e Durrësit e deri tek s'ka tango në Katar por dy "hurma" arabe për Messin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha