'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 5 janar 2022

5 Janar, 08:10

Titujt e gazetave për sot, nga emrat e pronarëve që kanë gati tapitë te akuzat e rënda të Bashës për familjen Berisha e deri tek njeriu dhe antinjeriu i vitit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha