'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 11 nëntor 2022

11 Nëntor 2022, 08:34

Titujt e gazetave për sot, nga "ordiner, i droguar,pijanec" Rama përplaset me Leskajn e Palokën te e vërteta e akuzave dhe "provave" të Berishës për Portin e Durrësit e deri tek lista me rrogat zbulohen milionerët e Kombëtares.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha