'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 2 dhjetor 2022

2 Dhjetor 2022, 08:04 | Përditesimi i fundit: 2022-12-02 08:20:56

Titujt e gazetave për sot, nga matrioshkat e 6 dhjetorit te urdhërarresti për Amant Josifin e Berisha thotë se punon për Olsi Ramën e deri tek Spanja shmang Brazilin e dëbon Gjermaninë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha