'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 25 nëntor 2022

25 Nëntor 2022, 09:40 | Përditesimi i fundit: 2022-11-25 10:56:28

Titujt e gazetave për sot, nga Shkodra e Lezha nën ujë Balluku shoping në Athinë te çfarë kërkon më 6 dhjetor Saliu e deri tek Brazili zbor serbëve e Ronaldo thyen rekorde.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha