'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 9 dhjetor 2022

9 Dhjetor 2022, 07:52 | Përditesimi i fundit: 2022-12-09 08:05:46

Titujt e gazetave për sot, nga Berisha thotë se duhet revolucion pasi regjimi nuk rrëzohet me deklarata te saga e shqiptarëve e deri tek Kroacia sfidon Brazilin e Van Gal provokon Holandën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha