'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 12 nëntor 2022

12 Nëntor 2022, 08:54

Titujt e gazetave për sot, nga Bora dhe Donaldi film për historinë e tyre te mitingu dhe lekët e Zenit e deri tek BIRN thotë se ai që blen apartament në Portin e Durrësit merr pasaportë të artë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha