'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 19 nëntor 2022

19 Nëntor 2022, 08:33

Titujt e gazetave për sot, nga Oriola Marashi në një histori të re dashurie te çfarë kërkon të arrijë Berisha me protestën e 6 dhjetorit e deri tek Botërori i çudirave.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha