'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 26 nëntor 2022

26 Nëntor 2022, 09:23

Titujt e gazetave për sot, nga ku kanë ngecur hetimet ndaj Ilir Metës dhe Sali Berishës te vartësi i Ballukut kapet me 40 milionë euro drogë e deri tek Holanda e Anglia me frikë e Argjentina i luan të gjitha.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha