'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 3 dhjetor 2022

3 Dhjetor 2022, 08:38 | Përditesimi i fundit: 2022-12-03 08:39:05

Titujt e gazetave për sot, nga Rexhep Qosja thotë se Shqipëria ka nevojë për Edi Ramën te dështimi i rëndë i rusëve e deri tek Serbi ke të fala nga Shaqiri dhe Xhaka.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha