Si të dekorojmë vezët dhe qirinjtë e Pashkëve

29 Prill, 12:22

Jemi pak ditë larg muajit të festimit të Pashkëve, pro zbukurimi I vezëve nis disa ditë më parë. Prandaj në një intervistë në emisionin “ Rreze Dielli” Olga Kalimero, krijuese e dekorimeve të ndryshme tregoi për dekorimet e vezëve dhe qirinjve për këtë ditë të veçantë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha