Situata brenda PD-së dhe zgjedhjet e 14 majit/ Nikoll Lesi: Nëse vula i jepet Alibeajt, Shkodra mund të fitohet nga PS! Durrësi dhe Elbasani, bashki të diskutueshme

12 Janar, 19:39

Për situatën brenda Partisë Demokratike, analisti Nikoll Lesi u shpreh në studion e emisionit ‘Kontrast’ në Report TV se gjykata e Apelit do t’i jepte përgjigjie jo më shpejt se pak ditë para se të përfundojë afati i regjistrimit në KQZ për zgjedhjet lokale të 14 Majit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha