SPECIALE/ Bunk’Art 1 dhe Bunk’Art 2, nga kampet, telat me gjemba, e deri te burgjet, ‘streha’ e komunizmit në 45 vite

26 Maj, 22:13

Teksa ditët e verës presin vizitorë, në mesin e muzeve më të veçantë që i kushtohen të kaluarës së sistemit komunist në Shqipëri janë edhe Bunk’Art 1 dhe  Bunk’Art 2.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha