SPECIALE/ Protesta që e arriti qëllimin duke e lënë politikën në anë

6 Maj, 22:51

Pas protestës së banorëve dhe raportimit live për të katërtën ditë radhazi të Report Tv, që vërtetoi edhe se nuk ka asnjë rrugë alternative që të çonte fëmijët në shkollë, ARRSH u tërhoq nga vendimi dhe rruga e Rinasit u hap me dy kalime, ndërsa po studiohet mundësia e hapjes së një rruge të re për të çuar në aeroportin ‘Nënë Tereza’.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha