Takimi Berisha-Badhi, Idrizi në ‘Kontrast’: S’mund të ulesha në një tryezë me Dulen dhe ata që zgjodhën Belerin në Himarë

14 Shtator, 21:46 | Përditesimi i fundit: 2023-09-14 21:50:02

Kryetari i PDIU, Shpëtim Idrizi i ftuar në Report Tv ka komentuar takimet mes deputetëve të Gazment Bardhit dhe Sali Berishës, ku vetë Idrizi nuk ishte i pranishëm.