Tirana gati për ‘Maratonën 2021’, në garë 2500 vrapues! Nesër qarkullimi i kufizuar deri në orën 17.00

16 Tetor, 13:07

Po bëhet gati pista për edicionin e pestë të Maratonës së Tiranës që zhvillohet të dielën. Në këtë event dinamik pritet të marrin pjesë me 2500 vrapues nga shumë vende të botës. Maratona do të jetë e organizuar në 4 gara sportive dhe me dhjetëra aktivitete artistiko-kulturore. Për zhvillimin e maratonës, qarkullimi i automjeteve do të jetë i kufizuar dhe i devijuar

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha