Tomi Kondakçi - Preva gishtat, që mos ti këndoja Partisë - Pjesa e dyte

29 Tetor 2020, 22:18

Rrëfimi i Tomi Kondakçi mbi vitet e burgut në Spaç e Qafë Bari, izolimin në birucë, punën dhe aksidentet në minierë, takimet e dhimbshme me familjen, ridënimin me 2 vite të tjera në Spaç vetëm pse nuk pranoi të këndojë për Partinë dhe Enver Hoxhën dhe terrorin në Qafë Bari pas Revoltës…

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha