Topi: Berisha ka shkatërruar historinë e pronës! Prej tij janë familjet në grindje dhe enden nëpër gjyqe

6 Mars, 20:38

Ish presidenti Bamir Topi ka theksuar se nuk do të vonojë momenti kur gjërat do të shkojnë në shtratin natyral sa i përket situatës politike. Teksa kujton ligjin për çështjen e pronës, Topi thotë se Berisha e ka shkatërruar historinë.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha