Tri gra dhe Misugi sjell letërsinë japoneze në skenën shqiptare

29 Tetor 2018, 07:25

Vepra Tri gra dhe Misugi vjen dhe në Shqipëri, flasin për Rreze Dielli të Report TV aktorët Romir Zalla dhe Suela Bako

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha