Veglat me tel, magjia e punës së një mjeshtri

28 Shkurt, 09:32

Mjeshtri Sulejman Ibrahimi, I njohur si mjeshtër Syla, rrëfen disa nga sekretet e punës së tij për ndërtimin e veglave muzikore me tel. Lidhja e drurit të qershisë dhe e drurit të bredhit, me tingullin muzikor tek çiftelia, lahuta dhe sharkia.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha