Xhel për botoks natyral, ju duhen vetëm 2 përbërës / Ja si të largoni pikat e zeza si me magji!

14 Mars, 13:40

Në studion e “Rreze Dielli” në rubrikën “Bëje vetë” me estetisten Anita Llanaj realizojmë një xhel botoks natyral për një fytyrë rinore me vetëm dy përbërës: fara liri dhe miell orizi. Një maskë fantastike kundër rrudhave të fytyrës, njollave kafe por dhe poreve të lëkurës, e thjeshtë për ta realizuar dhe super praktike në aplikim. Jepini fytyrës tuaj hidratimin dhe shkëlqimin me këtë maskë të shpejtë në kushte shtëpie! Gjithashtu tregojmë sekretin si të largojmë si me magji pikat e zeza në hundë në kushte shtëpie, për këtë nevojiten pak përbërës me 0 kosto që të gjithë i kemi në shtëpi.