Ylli Merja: Ja maska me uthull që do t’ju shpëtojë nga fryrja dhe dhimbja e gjunjëve

13 Qershor, 15:03

Në rubrikën “ Bima dhe shëndeti” në Rreze Dielli specialisti i bimëve mjekësore Ylli Merja solli disa kura dhe maska bimore për kurimin e dhimbjeve të gjunjëve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha