Ylli Merja: Maska me hudhër dhe qepë që forcon flokët dhe largon dhimbjen e kokës si me magji

17 Tetor 2022, 12:46

Në rubrikën “ Bima dhe Shëndeti” në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv, mjeku popullor Ylli Merja këshilloi një recetë tepër të vlefshme për të forcuar flokët dhe në të njëjtën kohë të shpëtoni nga dhimbja e kokës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha