Ylli Merja: Receta për të larguar gripin dhe virozat e stinës brenda një kohe të shkurtër

17 Tetor 2022, 12:49

Me uljen e temperaturave fillojnë edhe virozat e stinës si edhe gripi, të cilat nuk kursejnë as fëmijët. Në rubrikën “ Bima dhe Shëndeti” në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv, mjeku popullor Ylli Merja këshilloi përdorimin e qetësueses natyralë, që ju largojnë menjëherë kollën dhe ngjirjen e zërit, si dhe largimin e ujit nga organizmi, përmes një recete të thjeshtë që mund ta realizoni vetë në kushtet e shtëpisë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha