Zhduket 22-vjeçari nga Ksamili flet babai në ‘Pa Gjurmë’: La dënimin përgjysëm dhe u arratis, dyshoj më të keqen për tim bir

20 Janar, 18:53

Misioni i emisionit investigativ ’Pa Gjurmë’ në Report Tv vijoi pasditen e kësaj të enjte me kërkimet për një tjetër të ri, që ka humbur gjurmët 14 dhjetorin e vitit të kaluar.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha