Zhdukja e 2 shoqeve në Divjakë/ Misteri i dy trupave të paidentifikuar, ‘Pa Gjurmë’ zbulon 2 varre pa emër

4 Prill, 16:54

Report Tv ka marrë një informacion shumë të rëndësishëm që mund të çojë drejt zbardhjes së historisë së zhdukjes së dy shoqeve Nertila Osmanit dhe Sonila Kryeziut. Në vitin 2005, 1 vit pas zhdukjes së 2 shoqeve, janë gjetur 2 trupa të pajetë që mendohet se i përkasin 2 shoqeve. Në varrezat e Divjakës, janë 2 varre pa emër. “Pa Gjurmë” ka shkuar në varrezat e Lushnjes, aty ku janë 2 varret pa emër.

  •  

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha