Ambasada e Rusisë në Tiranë mesazh për vdekjen e Aneta Ramës: Mendimet dhe lutjet tona janë me ju

Ambasada e Rusisë në Tiranë mesazh për vdekjen e Aneta Ramës: Mendimet dhe lutjet tona janë me ju

E ndjera Aneta Rama

Pas vdekjes së nënës së kryeministrit Edi Rama, ka shprehur ngushëllimet edhe ambasada e Rusisë në Tiranë. Ajo ka shpërndarë postimin e Ramës dhe ka shkruar se mendimet dhe lutjet e tyre në këto momente të vështira janë me familjen e saj.

"Nga lajmet e mediave me keqardhje të thellë mësuam sot për ndarjen nga jeta të znj. Aneta Rama. Ambasada Ruse në Shqipëri i shpreh ngushëllime kryeministrit dhe familjes së tij. Mendimet dhe lutjet tona në këto momente të vështira janë me ju", shkruan ambasada.

Postimi i ambasadës ruse


Lajmi kryesor:

Reagimet për vdekjen e Aneta Ramës! Meta: U prehtë në paqe! Thaçi: Ngushëllime! Pëllumbi: E pa harruar qoftë


  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Vranë dhe dogjën Menduh Kurtdedën në Dajt në 2017-n, Prokuroria e Tiranës çon për gjykim nënë e bir dhe bashkëpunëtorin e tyre

Vranë dhe dogjën Menduh Kurtdedën në Dajt në 2017-n, Prokuroria e Tiranës çon për gjykim nënë e bir dhe bashkëpunëtorin e tyre