Fjolla Morina në Maldive për pushime
i zbulohet i dashuri 24-vjeçar/FOTO

Fjolla Morina në Maldive për pushime<br />i zbulohet i dashuri 24-vjeçar/FOTO
Për disa njerëz një nga mënyrat më të mira për të përballuar të ftohtin është të shkojnë në vende të ngrohta.
 
Këtë ka zgjedhur të bëjë edhe lëgëtarja Fjolla Morina e cila është larguar nga temeperaturat e ftohta të Kosovës për të shijuar pushimet në Malidve.
 
Këngëtarja ka postuar në rrjetin social Instagram disa fotografi së bashku me vajzën dhe nënën ndërsa shijon diellin e ngrohtë, e arratisur nga i ftohti i Kosovës.

Por përveç pushimeve në Maldive Fjolla është lakuar këto kohë në media për lidhjen e saj me një 24-vjeçar. Sipas Blitz.al, 24-vjeçari që i ka rrëmbyer zemrën Fjollës është nga Tirana dhe quhet Geri. (Fjolla Morina dhe i dashuri i saj)


  (Fjolla dhe nëna e saj)


Redaksia Online
Al.N.XH.K/Shqiptarja.com

1/4
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i zyrtares së Shëndetësisë, a po e lufton SPAK korrupsionin?×

Lajmi i fundit

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori, jo im bir!

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori, jo im bir!