Foto e Gjekson Pusit, personi që transportoi me makinë Viktor Markun

Gjekson Pusi, personi që transportoi me makinë Viktor Markun

1593529180_GJEKSONPUSI.jpg

Gjekson Pusi, personi që transportoi me makinë Viktor Markun

Report TV ka siguruar foton e Gjekson Pusit, i cili u arrestua nga policia sot si bashkëpunëtor për vrasjen e Hekuran Billës. 33-vjeçari akuzohet po ashtu se është autori që qëlloi me armë zjarri në Shkodër në drejtim të kushëririt të deputetit të PS.


Lajmi kryesor:

Vrasja e biznesmenit Billa/ Arrestohet personi i katërt, transportoi me makinë Viktor Markun! I njëjti autor që qëlloi drejt kushëririt të deputetit të PS


  • Sondazhi i ditës:

    A e mbeshtesni nismen Ballkani i Hapur krijuar nga Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Kim i shkon në zyrë Bashës, pritet nga sekretari i Përgjithshëm Gazment Bardhi