I dha fund martesës 20 vjeçare, Grida Duma duket në kulmin e lumturisë (FOTO)

Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma, është divorcuar nga bashkëshorti Ilir Shqina pas 22 vitesh martesë. Sipas dokumentit publikuar nga Shqiptarja.com, ishte Grida ajo që ka nisur proçedurat e ndarjes në gjykatë.

Padia civile e Gridës është regjistruar në sekretarinë e gjykatës së Tiranës dhe në datën 15 shkurt 2019, gjykata e Tiranës me vendimin nr.1057 ka vendosur të divorcojë ciftin.

Pas lajmit të ndarjes, ish-deputetja është fotografuar në publik, e shoqëruar nga kolegë dhe militantë të PD-së. E veshur me të verdha, ajo shfaqet e qeshur në shoqërinë e njerëzve të tjerë, duke lënë të kuptohet se pas divorcit, gjithçka për të po shkon mirë.

 

1/4
/G.M./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Përmirësimi i situatës nga COVID-19, a mendoni se duhet të lehtësohen masat kufizuese?

Komento

Komente

 • Cekja: 02/05/2019 14:38

  Nuk dime cfar beri Selanjin

  Përgjigju
 • $$$$$: 22/03/2019 23:12

  I ziu burr von e kuptoi qe e kishte gruan rrugace..

  Përgjigju
 • Justice: 22/03/2019 21:55

  Mossss cfare fatkeqsie

  Përgjigju
 • Koli: 22/03/2019 18:26

  Sharab**ga.

  Përgjigju
 • Erik: 22/03/2019 17:44

  Pavaresisht se politikisht s'e mbeshtes Dumen, uroj qofshin te lumtur qe te dy, secili ne udhen e vet. Mjaft u morret me jeten private te te tjereve.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Manastirliu: 192 mijë qytetarë në vendin tonë kanë marrë të dyja dozat e vaksinës anti-COVID