Iu arratis policisë gjatë operacionit antidrogë dhe u kap pas disa minutash, ky është personi i dyshuar

Altin Gega është personi i dyshuar që iu arratis policisë gjatë një operacioni antidrogë në Tiranë. Arratia e tij nuk zgjati shumë pasi ai është kapur pas disa minutash nga policia dhe ndodhet në komisariat.


Lajmi kryesor:

Tiranë/ 1.2 kg kokainë në kuti picash, goditet grupi i shpërndarësve të 'maskuar', 4 të shoqëruar! Videoja kur u ikin policëve, kapen për disa minuta! Efektivët shtrinë barkas gazetarin


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nisja e vitit të ri shkollor të hënën, a jeni dakord me mësimin me turne dhe orët e shkurtuara për nxënësit?×

Lajmi i fundit

John

Jorida Tabaku: Taksat e larta po rrisin çmimet e produkteve! Varfërimi i çdo familje shqiptare, vizioni ekonomik i Ramës