Kur kilet e tepërta kthehen në diçka frymëzuese...ja fotot gazmore të brazilianes (FOTO)

Sekretarja braziliane, Renata Neia

 Renata Neia, një sekretare nga Brazili, pas shtatëzanisë së dytë filloi të shtonte disa kilogramë, por këtë gjë e kthehu në kreativitet dhe një mënyrë relaksuese për ta përballuar.

Ajo pozon si të famshmit dhe i publikon në rrjete sociale. Sipas medias italiane, Renata tërhoqi vëmendjen e një numri të madh ndjekësish, duke përfshirë edhe aktoren Giovanna Antonelli.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Deri në 80 mijë lekë gjobë për përdorimin e celularit në timon, jeni dakord?

Komento