Protesta e dhunshme për vrasjen e 25 vjeçarit/ Arrestohen 3 organizatorët në Tiranë, nën hetim 2 të Durrësit! Në kërkim këngëtari Stresi dhe 7 protestues të tjerë, 16 efektivë të lënduar

Policia ka arrestuar 3 organizatorët e protestës së dhunshme që është zhvilluar mbrëmjen e djeshme në Tiranë, për vrasjen e 25 vjeçarit Klodjan Rasha nga polici.

Të arrestuarit janë Robert Poshnjari 21 vjeç, banues në Tiranë, Altin  Koçi, 29 vjeç, banues në Durrës dhe Vilson Kulemani 23 vjeç pjesë e FRPD. Shpallet në kërkim këngëtari Arkimed Lushaj i njohur me emrin e artit Stresi dhe 7 protestues të tjerë, kurse u proceduan në gjendje të lirë 4 persona. 

Këta persona sipas policisë, në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, kanë protestuar në mënyrë të paligjshme, duke kundërshtuar me dhunë dhe goditur me sende të forta punonjësit e policisë si dhe në vende të ndryshme kanë shkatërruar pronën shtetërore dhe atë private.

Po sipas policisë protestuesit kanë qëlluar herë pas herë në drejtim të forcave të policisë, me sende të forta, duke lënduar 16 punonjës prej tyre. Në protestë ka patur edhe fëmijë të dhunshëm, e një pjesë e tyre janë proceduar penalisht.

Për vrasjen e 25-vjeçarit janë zhvilluar protesta dhe në disa qytete të vendit, përveç Tiranës. Në Durrës janë proceduar penalisht në gjendje të lirë 2 organizatorët të cilët policia i akuzon për grumbullim dhe manifestim të paligjshëm. Ata janë Artion Bajramaj kreu FRPD Durrës dhe Shyqyri Myrtollari student në Universitetin Aleksandër Mojsiu Durrës (UAMD).

Veprat penale mbi të arrestuarit, të proceduarit në gjendje të lirë dhe të shpallurit në kërkim janë “Organizim dhe pjesëmarrje në tubime të paligjshme” dhe "Pengimi i qarkullimit të mjeteve të transportit" “Kundershtimi i punonjësit të policisë së rendit publik”, “Prishja e qetesise publike” “ Shkaterrimit të pronës me zjarr” dhe” Mosbindja ndaj urdhërit të punonjësit të policisë së rendit publik”.

Para ambienteve të Ministrisë së Brendshme, këngëtari Stresi, është shprehur mjaft i revoltuar duke adresuar një sërë akuzash ndaj ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, ndërsa u ka bërë thirrje qytetarëve që të bashkohen në protestë. Protesta më vonë u shoqërua me dhunë ndaj disa institucioneve shtetërore. 

Protestuesit nuk kursyen as pemën e Krishtlindjeve të kryeminsitria të cilën e dogjën dhe më pas e rrëzuan. Në fund iu drejtuan qendrës ku dëmtuan dhe i vunë flakën edhe pemës së madhe në mes të sheshit. Shënjestra e fundit ishte drejtoria vendore e policisë së Tiranës, ku dhe aty pati disa përplasje ku policia përdori gaz lotsjellës ndërsa protestuesit dogjën disa kosha me plehra. Përpos dëmeve materiale të lënduar kanë mbetur 16 efektivë, njëri prej tyre rrezikon të humbasë syrin.

VIDEO/ Një ditë pas protestës ja gjendja e Sheshit Skënderbej

 

VIDEO/ Arkimed Lushaj i njohur me emrin e artit Stresi

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 09:44
Protesta për vrasjen e 25 vjeçarit, nën hetim 2 organizatorët në Durrës! Kreu i FRPD-së Shyqyri Myrtollari dhe një student

Për vrasjen e 25-vjeçarit Klodjan Rasha janë zhvilluar protesta dhe në disa qytete të vendit tonë përveç Tiranës.

Nërkaq janë proceduar organizatorët penalisht Artion Bajramaj kreu FRPD Durrës dhe  Shyqyri Myrtollari student në Universitetin Aleksandër Mojsiu Durrës (UAMD).

Njoftimi i policisë:

Organizuan grumbullim dhe manifestim të paligjshëm, procedohen penalisht 2 organizatorët.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës proceduan penalisht, për veprën penale "Organizimi dhe pjesëmarrja në grumbullime e manifestime të paligjshme", shtetasit A. B., 30 vjeç dhe Sh. M., 26 vjeç, banues në Durrës.

Më datë 09.12.2020, rreth orës 17:00, këta shtetas kanë organizuar një grumbullim me rreth 40 persona, pa lejen e organeve kompetente.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

Ora 09:15
Protesta në Tiranë/ Policia: Arrestohen 3 organizatorët! Në kërkim 8 protestues të tjerë, 4 të proceduar në gjendje të lirë! 16 efektivë të lënduar (Akuzat)

1607591019_1607590216VILSONPULEMANI.jpg

Vilson Kulemani pjesë e FRPD

 

Policia ka arrestuar 3 organizatorët e protestës së dhunshme që është zhvilluar mbrëmjen e djeshme për vrasjen e 25 vjeçarit Klodjan Rasha nga polici.

Në kërkim siç njofton policia janë shpallur 8 shtetas të tjerë kurse u proceduan në gjendje të lirë 4 persona.

Këta persona siç njpofton policia, në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, kanë protestuar në mënyrë të paligjshme, duke kundërshtuar me dhunë dhe goditur me sende të forta punonjësit e policisë si dhe në vende të ndryshme kanë shkatërruar pronën shtetërore dhe atë private.

Gjithashtu kanë qëlluar herë pas herë në drejtim të forcave të Policisë, me sende të forta, lëndë piroteknike duke lënduar 16 punonjës policie në detyrë.

Njoftimi i policisë:

Organizuan grumbullim dhe manifestim të paligjshëm, arrestohen në flagrancë 3 shtetas, procedohen në gjendje të lire 4 shtetas, si dhe shpallen në kërkim 8 shtetas të tjerë.

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 1, në përfundim të veprimeve të kryera në lidhje me protestën e paligjshme të zhvilluar në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit,” arrestuan në flagrancë, persona të identifikuar si organizatorë, për veprat penale “Organizim dhe pjesëmarrje në tubime të paligjshme” dhe "Pengimi i qarkullimit të mjeteve të transportit" “Kundershtimi i punonjësit të policisë së rendit publik”, “Prishja e qetesise publike” “ Shkaterrimit të pronës me zjarr” dhe” Mosbindja ndaj urdhërit të punonjësit të policisë së rendit publik” shtetasit :

R.P., 21 vjeç, banues në Tiranë, A.K., 29 vjeç, banues në Durrës dhe V.K., 23 vjeç.

Si dhe u proceduan në gjendje të lire 4 shtetas dhe u shpallën në kërkim 8 shtetas.

Këta shtetas ditën e djeshme, në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, kanë protestuar në mënyrë të paligjshme, duke kundërshtuar me dhunë dhe goditur me sende të forta punonjësit e policisë si dhe në vende të ndryshme kanë shkatërruar pronën shtetërore dhe atë private.

Gjithashtu kanë qëlluar herë pas herë në drejtim të forcave të Policisë, me sende të forta, lëndë piroteknike  duke lënduar 16 punonjës policie në detyrë. Punonjësit e lënduar janë efektivë të Patrullave të Përgjithshme dhe të forcës së ndërhyrjes së shpejtë.  Si dhe kanë thyer me gurë disa automjete të policisë.

Vijon puna  për identifikimin e shtetasve të tjerë të dyshuar për pjesëmarrjen në këtë tubim dhe për kryerjen e veprimeve te kundraligjshme .

Policia e Shtetit apelon për respektim në maksimum të masave kufizuese, me qëllim parandalimin e përhapjes së COVID-19, si dhe u bën thirrje qytetarëve që problematiken dhe shqetësimin që kanë ta adresojnë pranë institucioneve dhe organeve kompetente, pa krijuar grumbullime, pasi grumbullimet dhe tubimet janë në shkelje të Aktit Normativ për parandalimin e pandemisë COVID -19.

Njëkohësisht Policia u bën thirrje qytetarëve që të mos bëhen pjesë e protestave të paligjshme, pasi do të marrë masa dhe nuk do lejojë të zhvillohen protesta të tilla, ndërsa organizatorët dhe pjesëmarrësit  do të përballen me forcën e ligjit.

VIDEO/ Momentet e dhunës në protestë
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Iris: 11/12/2020 00:43

  A ka ndonje te na sqaroje nje kuriozitet,a eshte e vertete qe Sali Lushaj ka bere burg ne kohen e komunizmit,dhe nese po perse e ka bere?

  Përgjigju
 • muzikanti: 10/12/2020 19:51

  mos ja qr tani e i thoni katij halabaku kengetar nuk them qe duhet te jete bob dilan por dhe nje dasmor i pire e kupton qe kete duhet ta lesh afer mishit qe piqet ne hell qe ti thithi tymin se ate di te beje ky debil

  Përgjigju
 • vjosa: 10/12/2020 17:56

  Ashtu eshte fytyre-kale stresi vetem kur e sheh te fut stresin,,,,vetem freret i mungojne....

  Përgjigju
 • korça: 10/12/2020 16:42

  oooooo ARKIMED LUSHA ku po fshihesh si mij fshati? ne Tv ti me at pederin e yt ate del si trim Tropoje por kur te kerkon policia fshihesh si hardhuc me bisht. Ski faj ti se djali i yt at je edhe ti nje Lusha je dhe mbetesh.

  Përgjigju
 • dulja: 10/12/2020 15:15

  gushellime familjes pere humbjen ,po te shfytezohet protesta nga plerate

  Përgjigju
 • tosi: 10/12/2020 14:32

  Kete monstren e kryeperbindeshit te Shqiperise Sali Lushe Kundertankut Stresi me fytyre kali nuk ishte veshtire me e mare zvarre dje se e ka mbushur kupen shpellari. Verjani ngarkim gjithe demin dhe bllokojani daljen jashte vendit gjithe horrave qe dogjen dje zbukurimet dhe thyen xhamat e makinave . Pa paguar lek me lek gjithe demin e shkaktuar keta horra te mos kene te drejte te dalin jashte dhe te kalben ne burg bashke me fytyrekalin Stresi, nje drogmen dhe njeri i degjeneruar.

  Përgjigju
 • UKU MOMLIT: 10/12/2020 14:30

  Tragjikomedia do vazhdoj sipas marrveshjes nentavoline te KLANSEKTIT PS,PD,LSI. HOMAZH PER VIKTIMAT.....

  Përgjigju
 • Steisi: 10/12/2020 13:49

  Arkimed Sali Lushen e gjeni kollaj neper motele me kurva dhe droge. Terhiqeni zvarre me breke neper kembe dhe po beri rezistence pritini bileten per te xhaja i vet qe mbeti si qen shkalleve te komisariatit te tropojes. Lepujt qe i vijne nga pas me nga nje qese hashash ne xhep ikin si kelysha kur*e me vrap Policia po behet qesharake duke mos i dhene ate qe meriton ketij bir hajduti, grabitesi dhe krimineli. Pyetie e hapur per Stresin: A eshte kapur motra jote ne flafrance me J.Gj. ne zyre nga Sala? Familje langaraqesh pttyyy

  Përgjigju
  • robi: 10/12/2020 14:34

   I jati i turikalit Stresi Sali Lushe kundertanku terrorizoi Tiranen ne grushtin e shtetit ne 1998 me tank me nje bande shpellaresh .kjo funderrine e Tropojesi ka shume borxhe Tiranes me terrorin qe ka bere. Shkofte ne ferr.

 • shpata: 10/12/2020 13:40

  Thirrje Popullit Shqiptar ! Vrasja apo egzekutimi i 25 vjeçarit eshte rezultat i perdorimit ekstremist te policise ! Shteti ligjor duhet te kete polici ne sherbim te popullit dhe jo te kastes qe i ka emeruar. Heqja e matrikullave te policeve ne Teatrin Kombetar, per te mos identifikuar individin, e shderron policine ne bande ! Rama nuk mund te na thote tani, se faji eshte individual. Keshtu, Policia e ‘trajnuar’ dhe e drejtuar nga Lleshaj edhe Rama eshte polici qe i sherben vetem partise Socialiste dmth Rames ! ! Megjithe keto fakte Rama do te justifikohet, si gjithmone, se FAJI eshte individual, dmth personal i policit ‘injorant’ ! Populli nuk ja ka pare asnjehere hairin kesaj Policie ! Ajo duket vetem per gjoba dhe zhduket prapa padrejtesive ! Ajo masakron popullin dhe mbron te korruptuarit dhe oligarket ! Ajo ben sikur kerkon kanabisin por ne fakt ajo lejon vetem bashkepunetoret e Rames, Lulit, Metes, etj te ‘kanabisen’ E drejta e kanabisit ne Shqiperi blihet tek Rama ! Popull Shqiptar : BIJTE E TU NUK DUHET TE VRITE SI QEN PER NJE NDALIM QENDRIMI ! Djemte dhe vajzat tona nuk duhet te terhiqen zvarre si plehra duke ju mohuar e drejta e manifestimit ! Bijte tane duhet te mbrohen nga kriminelet ! Populli pret me kot ‘premtimet’ e Rames per reformen ne drejtesi qe spo mbaron dot sepse askujt ne pushtet dhe opozicion nuk i intereson ! Popull Shqiptar : RAMA NA KA ÇARE VESHET 8 VJET, SE PO BEN REFORMEN NE DREJTESI, DHE GJASME SHTET LIGJOR. Po perse nuk e ben ? Ai ka dhe gurin dhe arren ! ! Perse nuk spastron Administraten nga hajdutet, mashtruesit, te korruptuaret te cilet ai i njef mire sepse vet i ka emeruar, me mik, dhe jo me merite, aftesi e me kulture ? ! Ai eshte rrethuar nga servila te skllaveruar dhe jo nepunes shteti ! Popull Shqiptar :RAMA DHE OPOZICIONI VONOJNE E SABOTOJNE ME TE GJITHA FORMAT FUNKSIONIMIN E SHTETIT LIGJOR SEPSE DUAN TE VJEDHIN DHE ÇVASIN PA FUND ! Popull Shqiptar :Rama nuk do te bej Reforme ne Drejtesi sepse denohen partizanet e tij dhe ai vete, duke dale zbuluar nga shantazhet e Metes apo Lulit. Vrasja e 25 vjeçarit tregon rezistencen e birit te popullit kunder formave te shtypjes policore te regjimit antipopullor e arrogant te Rames. Popull Shqiptar : RAMA SOT KA VRARE NJE 25 VJEÇAR NE ÇDO FAMILJE SHQIPTARE ! ! Çfare duhet te beje me teper regjimi antipopullor i Rames ? Njeqind vjet me pare Rilindasi Andon Zako Çajupi Therriste ; SHQIPERIN' E MORI TURKU, I VU ZJARR! SHQIPETAR, MOS RRI, PO DUKU, SHQIPETAR!…….. ZHVISH RROBAT E ROBERISE, MEMEDHE, VISH ARMET E TRIMERISE SE KE NE! Zgjohuni ju Shqiptare !? Zhdukni korrupsionin ! Ju lutem, neser mos me thoni se nuk i dinim qellimet e Rames ! ! Tirane 10 Dhjetor 2020

  Përgjigju
  • Shpata: 10/12/2020 20:03

   Zoti Tirona nuk ke marr vesh asgje!! Lexoje mire shkrimin , une skam lidhje aspak me Stresin as me ty dhe as me partite e pjerdhura politike! Une jam shjesht patriot qe dua vendin tim si Europa!! Kupton??

  • Tirona: 10/12/2020 14:38

   shpata! Ja paske mare "shpaten" nga muzeumi "Don Kishotit", dil ne shesh te burrave dhe mosh u fshih mbas pseudonimeve , nga thirrjet qe ben me le te dyshoj se je ai i "forti " i djeshem qe beje thirrje per shkaterim dhe tentative per perdhosjen e monumentit kushtuar policive te rene ne krye te detyres per te mbrojtur rendin kushtetutes dhe te te mbrojtur Ty o shpata{Stresi)edhe pse e ke treguar veten se je nje kriminel. Babai i viktimes dhe shoqeria e tij kerkojne drejtesi dhe drejtesia ate po ben , baballaret e atyre policave dhe shoqeria e tyreqe u plagosen ku njeri mund te humbasi shikimin, ku humbja e shikimit eshte baras me humbje jete, se nuk eshte humbje nga ndonje semundje apo e ndonje aksidenti por eshte humbje e bere me dashje dhe paramendim nga nje atentat, kerkojne drejtesi qe keta huligane me Stresin i pari te arrestohen dhe te marin denimin e duhur dhe jo te lirohen ,keta huligane sebashku me ate polic qe vrau nje djale te ri duhet te bejne burgun me aq vite sa percakton ligji.. Ngushellime familjes se viktimes, sherim te shpejte POLICAVE te plagosur nga dora kriminale e huliganeve qe bredhin me "Shpaten e Don Kishotit". Sa per ministri Llesaj dhe drejtuesit e larte te policise nese ndjehen sadopak fajtore per humbjen e nje jete , per plagosjen e punonjesve te tyre, per perdhunosjen e monumentit te policave qe kane dhen jeten , per prishjen e qetesise publike , te japin doreheqjen , te mos bejne sic bene kundershtaret e tyre politik te cilet sot me anen e Stresit ferkojne duart nga gezimi, duke dhene doreheqjen do te jene me te nderuar nga shoqeria civile.

 • Loran shehhu: 10/12/2020 13:08

  Shum mir ja kan ber xhamave etj

  Përgjigju
 • Emigranti: 10/12/2020 12:52

  Bravo PD nxori nje lider te ri dhe luftarak me kete person PD e ka te sigurt fitoren Po e lan

  Përgjigju
 • Goni: 10/12/2020 12:09

  U bem gazi i botes sepse disa njerez jane shpellare

  Përgjigju
 • une: 10/12/2020 12:03

  Cdo vende ne Evrope ka plehrat e veta. Si ne gjithe Evropen edhe ne Shqiperi shumica derrmuse e popullit nuk i sheh dot me sy. Jane barbona, alabaker apo llum qe merren me pemet , dritat, xhamat dhe kazanet e plehrave. E keqja ne Shqiperi ne dallim nga vendet e tjera eshte se kane partine e tyre PD e cila eshte partia e llumit. Mos u merzisni se pemen me gjithe zbukurime shumica do jua fus nga [email protected], do ju dhemb edhe 4 vjet te tjera.

  Përgjigju
 • Zeqir Rama: 10/12/2020 11:40

  Shtet leshi qe e sjell verdall nje cop injorant e nje rrugaç. Kapeni klyshin e kurves e cojeni atje ku nuk kthehet me.

  Përgjigju
 • korcari: 10/12/2020 11:38

  ca e lene te lire kete drogaxhiun njeri halabak stresi shkerdhejani familjen ketij bastardi futeni brenda mos dale me.ne kete forme do vije pd partia e halabakeve ne pushtet me maloket.poshte maloket edhe demokratet e felliqur

  Përgjigju
 • Rezarta: 10/12/2020 11:23

  Per ore te tera mbrem qeveria ra.Kryeminister ishte Stresi dhe qeveri rrugecerit qe e ndicnin.Policia braktisi popullin dhe Tiranen duke len gjithcka ne dor te krimineleve te mbeshtetur nga Meta e Basha.Asnje nuk perfundon ne burg nga kto plera.Ne burg duhet te perfundoj Rama dhe Lleshi qe braktisen Tiranen dhe e lane ne terror per ore te tera.Turp,turp,turp per policine dhe per qeverine.

  Përgjigju
  • ta them un: 10/12/2020 19:39

   ti je pa shkoll ose me diplome kristali.sipas teje kur policija nuk vepron me dhune qeverija ka rene?je nje qe dhe nje pjate fasule nuk ben dot kshu qe mos i hyr metodave te policise ik e bej ndonje pal corape leshi me shtiza e lene sportin e mesimdhenies policise ose si analiste ne politike se do te qeshi dhe gomari i kojshiut kur te degjoje opinionet dhe rezultatet e dhj..ra qe nxore

 • Dori: 10/12/2020 11:14

  Policia e Lleshit,polici e leshit.Lejoi shkaterrimin e Tiranes dhe dhunimin e institucioneve duke len gjithcka ne dor te fatit.Te gjith te arrestuarit do lirohen se nuk ka kellce kjo qeveri te bej shtet.Drejtesia e re esht me e korruptuar se e vjetra.Shpeton vetem kush iken nga ky vend.

  Përgjigju
 • Trnakop Kacija: 10/12/2020 10:56

  U harru Klodijan Rasha i ndjer, Stresi doli ne skene. PD jane bere nje grup vampiresh e hienash qe festojne e gezojne e ushqehen ne viktimat Shqiptare - dhe si duket ka koxha shume te tille. Nje gje duhet marre ne konsiderate se ne nje moment shteti ( edhe ai me i dobeti) do te detyrohet te veproj me gjithe forcen e vet ( edhe per tej " te se lejuares") - ne situata drastike duhet nderrmarre masa drastike - dhe i bindur jam qe keto eskalime do te perfundojne me nje "gjakderdhje" te konsiderueshme.

  Përgjigju
  • shefi: 10/12/2020 19:45

   po mero baze e shkruajti nji artikull para 4-5 ditesh me titull:jepini nje viktime lulit qe te dali ne tv......dhe ja cfar ndodhi. tani qe hyri ne mes shqupi me zagaret e vet i vdekuri do harrohet e si gjithmone dhe protestat e fameshve te shalnjgjiturit dhe burrit te shrekut do mbarojne si kane mbaruar dhe te tjerat:ne hic si puna e teatrit e astirit e plehrave e mbetjeve e cte them me se e dime te gjith kush jane legenat qe i prezanton nje drogaxhi nse jy klyshi i lushajve

 • petrit: 10/12/2020 10:52

  Me ka bere pershtypje dje ne proteste spostimet qe beheshin nga njeri vend ne tjetrin, me duket se ndiqnin aromen e hashashit qe kishte ky tipi ne xhep.

  Përgjigju
 • Ceco me bicak: 10/12/2020 10:38

  Nuk keni faj juve qe shkatarroni tiranen,,,e keni ne A.D.N. tuaj te shkatarroni dhe vrisni-vidhni,,,fajet i ka saliu qe ju lejoi te vini e te beni shtepi pa leje ne fushen e aviacionit..sali kryeshpellari te kapet dhe ti pritet mishi dhe ti hidhet kripe.....

  Përgjigju
 • Jani: 10/12/2020 10:22

  KETA SHPELLARET E PD DUHET TE LARGOHEN NGA SHQIPERIA PER 10 VJET NE EMIGRIM,,QE TE SHIKJONE SESI PUNOHET DHE SESI RESPEKTOHET SHTETI DHE AMBIENTI,,VETEM PAS 10 VITESH TE KTHEHEN NE SHQIPERI...

  Përgjigju
 • Ehuu: 10/12/2020 10:21

  Po he se vetem ne shqiperi bejne si te fort, se jasht shtetit te grin policia

  Përgjigju
 • Populli: 10/12/2020 10:02

  Cohu o enver se lan nam keto.. nje byth kalamani po sjell verdall nje shtet.. Ftojeni ne tv kapeni me arme e lirojeni serish . arratiset nga komisarjati dhe si hyn gjemb ne kembe.. prisni kur tju shurroje mbi koke...

  Përgjigju
 • baftiari: 10/12/2020 09:35

  ne rast se ky idioti arrestohet,dhe lirohet nuk ka me shtet dhe gjykata

  Përgjigju
  • o aaaa: 10/12/2020 19:48

   ti ik e ha nji kokerr m... e futi nji cigare mbarapa cop injoranti cecen qe je lind ne shpelle e tani ke pare qytet me sy e kujton qe je dhe i mencur.yt te qr se jeni mallkimi i te ardhmes se vendit

  • aaaa: 10/12/2020 10:07

   IKE HA TASIN ME PERSHESH TANI SE E BERE PUNEN TENDE

 • Beni: 10/12/2020 09:32

  Beje baba qe te ngjaje! Nuk ka mundesi qe nje qun krimineli te dali qun i mire!kjo eshte edukata e tyre familjare.ndersa per ato kalamajte qe vodhen e shkatrruan zbukurimet e bulevardit ti faturohen demet familjarit qe ti djegi mire gjoba qe hehen tjeter qe quni i tije te shkoje e te protestoje ,jo te vjedhi e te shkaterroje po te protestojf si duhet te protestoje,edhe atyrd qe masakruan maqinat e policise demin ta paguajne familjareg e tyre ,se protesten tjeter dalin ne proteste si qingja te bute.

  Përgjigju
 • Sufi: 10/12/2020 09:09

  Futeni mrena legenin po bonte dhe heroin.Kush dogji dhe shkatrrroi shtetin ta paguj.Nuk ka tolerance per kriminelet si Stresi me shok.Nuk eshte burre po frikacak

  Përgjigju
  • Vlora: 11/12/2020 13:13

   Me policine nuk kruhet bitha. Po te tha ndolo, eshte obligim.

  • Genti: 10/12/2020 10:37

   Ne burg lleshaj te shkoj, me gjith tan vrasit dhe hajdutet

  • Geni: 10/12/2020 10:34

   Me qen burr del ti! Kan vra nje Djal te pa fajshem .

 • Sondazhi i ditës:

  Kë mendoni se do të favorizojë votimi i emigrantëve në zgjedhjet e ardhshme?×

Lajmi i fundit

John

Mourinho nuk ndal lotët gjatë intervistës: Nuk është historia e Romës, por edhe e imja