Olta Gixhari transformohet, shikoni si duket me pamjen e re (FOTO)

Aktorja Olta Gixhari është duke kaluar pushimet në Spanjë dhe prej andej ka ndarë pamje mjaft provokuese. Së fundmi ajo ka lëshuar sinjale në rrjet se është në një lidhje dashurie, por personin ka preferuar ta mbajë mister.

Ndërkohë teksa është duke pushuar ajo ka vendosur të rifreskojë pamjen e saj me një ndryshim të guximshëm. Aktorja i ka bërë flokët të gjitha gërsheta duke u shfaqur me një pamje me të cilën nuk e kemi parë kurrë më parë.

1/3
  • Sondazhi i ditës:

    Shifrat e të infektuarve dhe të vdekurve nga Covid-19 mbeten të larta! Çfarë masash duhen të marrin ekspertët?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Kur është koha e duhur për të pirë ujë me limon