Opozita 'lodhet' në protestë, ish-deputeti i PD-së merr pushimet (FOTO)

Opozita 'lodhet' në protestë, ish-deputeti i PD-së merr pushimet (FOTO)

Ka qenë një periudhë mjaft aktive për Partinë Demokratike, me protesta të njëpasnjëshme, 8 prej tyre kombëtare.

Ditën e djeshme, presidenti Ilir Meta ka njoftuar vendimin për të çdekretuar datën e zgjedhjeve dhe mesa duket eksponentë të kësaj partie e kanë shfrytëzuar, si një moment "qetësie" për të bërë disa pushime.

Ish-deputeti, Enkeled Alibeaj është zhvendosur në jug ku shfaqet duke shijuar rrezet e diellit dhe ujin e pastër të bregdetit të Jonit.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Sulmi terrorist në Ankara/ Turqia hakmerret, kryen sulme ajrore ndaj kurdëve në Irak

Sulmi terrorist në Ankara/ Turqia hakmerret, kryen sulme ajrore ndaj kurdëve në Irak