Shuhet Aneta Rama, Koçi: Nëna është e vetmja perëndi qe na prek dhe e prekim

Zv. ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi 

Zv. ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi ka shprehur ngushëllimet e tij pas vdekjes së Aneta Ramës, nënës së kryeministrit të vendit. Ai i është drejtuar Ramës duke lartësuar figurën e nënës duke e krahasuar me perëndinë në tokë.

"I dashur Edi, Nëna është e vetmja perëndi qe na prek dhe e prekim. Është perëndia qe na jep sise e qe loton për ne! I ndritë shpirti Netës!", shkruan Koçi.


Lajmi kryesor:

Reagimet për vdekjen e Aneta Ramës! Meta: U prehtë në paqe! Thaçi: Ngushëllime! Pëllumbi: E pa harruar qoftë


  • Sondazhi i ditës:

    Si ka ndryshuar cilësia e arsimit gjatë pandemisë?×

Lajmi i fundit

John

'S'më ftuan'/ Zana Çela i përgjigjet Inva Mulës: Akuza më e rëndë për t'u përtypur! E thirrëm disa herë, na injoroi! Dokumentari nuk tregon historinë e TKOB!