Vdekja e Aneta Ramës, Blendi Gonxhja: Deri 1 ditë përpara se të ndahej nga jeta s’kursyen helm...


Drejtori i Transportit Blendi Gonxhja ka bërë një postim për ndarjen nga jeta të nënës së kryeministrit duke shkruar se "Deri 1 ditë përpara se të ndahej nga jeta s’kursyen helm nëpër tv, ata që veç zoti i faltë për sa e sëmurën, gruan, nënën! RIP Aneta Rama" shkruan ai.


Lajmi kryesor:

Reagimet për vdekjen e Aneta Ramës! Meta: U prehtë në paqe! Thaçi: Ngushëllime! Pëllumbi: E pa harruar qoftë


  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i infermieres për vjedhje; A mendoni se ka bluza të bardha që abuzojnë me detyrën dhe besimin e pacientëve?×

Lajmi i fundit

John

‘O Pjetër, Pjetro’...VIDEO nga momenti kur qytetari shpëtohet pasi ishte izoluar në shtëpi nga bora 4 metër (VIDEO)