4 turistë humbin rrugën në Valbonë, 2 gjermanë bien në greminë dhe lëndohen rëndë! Policia në kërkim të tyre

10 Maj, 15:56

Ngjarje e rëndë ka ndodhur pra pak minutash në shtegun që të nxjerr nga alpet e Valbonës në ato të Thethit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha