A mund ta shemb sistemin kjo opozitë? I ftuar Agim Nesha

11 Mars 2019, 09:27

Analisti Agim Nesha analizon në studion e emisionit 45 Minuta në Report TV situatën politike në vend dhe protestat e opozitës

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha